HopSiup - Klub Malucha
Sprawdź naszego Facebooka!

Oferta

Oferujemy Państwu opiekę nad dziećmi w wieku od 1 do 3 lat w godzinach: 07:00 – 17:00. Klub malucha „HopSiup” może przyjąć 24 dzieci.

Nasz klub malucha jest wpisany do rejestru żłobków i klubów dziecięcych w Bytomiu.

Zapewniamy :

  •  profesjonalną opiekę dla małych dzieci przez wysoko wykwalifikowaną kadrę opiekunek,
  • świetną zabawę z elementami bajkoterapii, muzykoterapii i języka angielskiego,
  • zajęcia edukacyjne, sensoryczne, konstrukcyjne, ruchowe, twórcze, tematyczne, wspierające rozwój psychomotoryczny,
  • gry i aktywności ruchowe w bezpiecznej przestrzeni - w „Małpim Gaju”,
  • ciepłą, domową atmosferę i indywidualne podejście do każdego dziecka,
  • organizację imprez okolicznościowych dla Państwa dzieci np. urodzinki, Mikołaj,
  • bezpieczeństwo przestrzeni, w której Państwa dzieci będą spędzać czas, potwierdzają atesty i certyfikaty wyposażenia klubu, a uzupełnia system monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego.

Wyżywienie:

Aby nasze dzieci zdrowo rosły i rozwijały się, muszą otrzymywać zbilansowane posiłki, pełne wartości odżywczych zgodnie z programem żywieniowym. Co ważne, zwyczaje i nawyki żywieniowe, które ukształtują się w pierwszych latach życia dziecka, pozostaną z nim na całe życie!

Dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań, aby wybrać odpowiednią firmę cateringową dowożącą zbilansowane posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek.

Jest to firma specjalizującą się w żywieniu dla najmłodszych, zatrudniająca wykwalifikowanych dietetyków, którzy zwracają uwagę na sezonowość produktów i ich jakość. Dietetycy firmy są w stanie sprostać wymaganiom naszych klientów, a mianowicie: ustalić diety dla dzieci alergicznych lub z innymi potrzebami żywieniowymi. Firma posiada potrzebne zezwolenia sanepidu na prowadzenie tego typu działalności.